مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار پیام گستر

یکی از مهمترین و استراتژیک ترین محصولات تجارت الکترونیک اول که در راستای ارج نهادن به مصرف کنندگان نهایی و ایجاد نظم و ثبات در ارتباطات کسب و کارها با مشتریانشان توسعه یافته است ، سیستم نرم افزاری پیام گستر می باشد که امروز جامع ترین و پرفروش ترین سیستم نرم افزاری CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری در کشور محسوب می گردد . این سیستم نرم افزاری ، در نوع خود به لحاظ جامعیت، یکپارچگی، صحت عملکرد، پویایی و همچنین کیفیت و سرعت در خدمات پس از فروش منحصر به فرد است و با هدف پاسخ گویی به ترکیبی از نیازهای اطلاعاتی، ارتباطی، مشتری مداری و فروش در خدمت کسب و کارهای ایرانی قرار گرفته است.
راز محبوبیت سیستم نرم افزاری پیام گستر را می توان یکپارچگی در پاسخگویی به نیازهای متفاوت از مرحله جذب تا نگهداری مشتری دانست. کاربران پیام گستر با اطمینان و اثربخشی بیشتری مشتری مداری را دنبال می کنند و از نرم افزارهای پراکنده و ناکارآمد که منجر به سردرگمی در تصمیم گیری می شود، بی نیاز هستند.
پیام گستر تنها سیستم نرم افزاری جامع در حوزه های مشتری مداری در ایران است که تمام فرآیندهای نگهداری و جذب مشتری را از مشتریان بالقوه در بر گرفته و در مراحل بعدی، تشکیل باشگاه مشتریان و پیگیری درخواست مشتریان را در فرآیندهای مختلف سازمان به خوبی تحت پوشش قرار می دهد.

وب سایت پیام گستر